Salon Recman w Płocku znajduje się w Galerii Mazovia - jednej z największych Galerii Handlowych w mieście ulokowanej przy głównej arterii Płocka. Nasz salon zachęca do odwiedzin wielbicieli mody męskiej poszukujących nie tylko świetnie skrojonego garnituru, ale również eleganckich dodatków, które uzupełnią ich garderobę. W ofercie salonu znajdują się męskie garnitury, marynarki, koszule, spodnie oraz krawaty i muchy, które doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach o biznesowym charakterze oraz w kompozycjach przygotowywanych na szczególne i ważne okazje.

Salon Recman to jeden z najpopularniejszych sklepów z garniturami w Płocku, w którym odpowiednie stylizacje znajdą także panowie planujący swój ślub. W naszej ofercie czekają klasyczne garnitury ślubne, a także smokingi, koszule z mankietami na spinki oraz gustowne dodatki, dzięki którym zestawienie przygotowane na tak ważny dzień zyska wyjątkowy i niezwykle elegancki charakter.

Salon w Galerii Mazovia to także ulubione miejsce miłośników nieco mniej formalnej mody męskiej. W salonie Recman w Płocku znajdują się także marynarki, koszule i spodnie o smart casualowym charakterze, które doskonale uzupełnią codzienne stylizacje mężczyzn, którzy cenią swobodę i elegancję w nowoczesnym wydaniu. W naszej ofercie znajdują się także kurtki i płaszcze, eleganckie obuwie oraz gotowe zestawy, które świetnie sprawdzą się jako elegancki prezent na dowolną okazję.

W płockim salonie Recman dostępne są zarówno najnowsze kolekcje, jak i klasyczne garnitury oraz dodatki o ponadczasowych fasonach i wzorach. Zaprojektowane przez doświadczonych stylistów i szyte z najwyższej jakości tkanin gwarantują wysoki komfort noszenia oraz doskonałą prezencję w sytuacji, w której dress code zobowiązuje do założenia garnituru. Swoją radą chętnie służy profesjonalna obsługa, która pomoże skomponować gotowy zestaw na każdą okazję.

Gdzie znajduje się salon Recman w Płocku?

Salon Recman w Płocku znajduje się w Galerii Mazovia ulokowanej przy ul. Wyszogrodzkiej 127 na płockich Podolszycach. Bliskie położenie mostu, będącego jednocześnie najdłuższym mostem w Polsce oraz sąsiedztwo kilku głównych arterii miasta sprawia, że dojazd do Galerii jest wygodny z każdego punktu na mapie Płocka i jego okolic. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu. Do Centrum Handlowego docierają także autobusy komunikacji miejskiej.