Garnitury Recman - Ostrołęka

Na terenie Ostrołęki znajdują się dwa salony Recman – jeden w centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego 52, drugi na jego obrzeżach przy ulicy Henryka Sienkiewicza 55. Dogodne położenie sprawia, że do sklepów łatwo dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak i okolic.


Oferta sklepów Recman w Ostrołęce


W ofercie Recman dominują eleganckie garnitury, koszule i dodatki do stylizacji garniturowych. Oprócz tego na półkach obu ostrołęckich salonów znajdziemy także ubrania casualowe: swetry, spodnie typu chino, jeansy, bluzy, t-shirty oraz obuwie i odzież wierzchnią. Skomponujemy tam więc stylizację na każdą okazję – zarówno na wesele, do pracy, jak i na mniej formalne okoliczności.


W razie wątpliwości na miejscu można liczyć na pomoc obsługi, która została starannie przeszkolona z zasad klasycznej mody męskiej. Z takim wsparciem bez trudno dobierzemy koszulę, krawat i buty do garnituru czy innej stylizacji. 


Co warto wiedzieć o marce Recman?


Recman to polski producent odzieży męskiej z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Firma powstała w 1986 roku, a od lat. 90. specjalizuje się w szyciu eleganckich garniturów. Kupując ubrania z metką Recman, wybieramy polskie, wysokiej jakości produkty.


Obecnie marka dysponuje siecią salonów w całej Polsce, z których dwa znajdują się w Ostrołęce (przy ulicy Sienkiewicza i Kilińskiego). Zakupy można też robić w sklepie online, a następnie odebrać je za darmo w salonie lub zamówić prosto do domu lub paczkomatu.