Recman - Nowa sól

Salon Recman w mieście Nowa Sól mieści się przy ulicy Wrocławskiej 9, a więc w samym centrum miasta, nieopodal kanału portowego. W ofercie sklepu znajdziemy garnitury, marynarki, koszule, eleganckie okrycia wierzchnie, różnego rodzaju akcesoria, a także elementy typowe dla mody casualowej – jeansy, t-shirty, swetry czy kurtki. Innymi słowy, jest tu wszystko, czego potrzebuje elegancki mężczyzna.


Recman to polska marka z ponad 30-letnią historią. Od początku wszystkie ubrania i akcesoria projektowane i szyte są w Polsce, z troską o każdy detal. Kupując produkty tej marki, możesz zatem oczekiwać najwyższej jakości i wieloletniej trwałości, zarówno gdy mowa o garniturach, jak i innych produktach z oferty.


Przykładamy wielką uwagę nie tylko do jakości produktów, ale także do jakości obsługi. Salon Recman w Nowej Soli zatrudnia wyłącznie pracowników starannie przeszkolonych z zakresu mody męskiej. Podczas wizyty śmiało możesz więc poprosić o pomoc w doborze koszuli, garnituru czy dodatków do zestawu. Obsługa z pewnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w znalezieniu idealnego modelu.


Do salonu Recman w Nowej Soli zapraszamy przede wszystkim mężczyzn, jednak nie tylko. Pomożemy zarówno w doborze garnituru, jak i w znalezieniu prezentu dla ukochanego męża, brata, taty czy dziadka. W tej roli doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju akcesoria – krawaty, poszetki, muchy czy modne ostatnimi czasy kolorowe skarpetki. Dysponujemy również szeroką ofertą galanterii skórzanej. Znajdziesz więc u nas portfele, torby i paski najwyższej jakości. Dodatkowo w sezonie świątecznym w sklepie pojawiają się zestawy prezentowe, w skład których wchodzą różne produkty: swetry, skarpetki, perfumy itd. Grudniowa oferta nie powinna rozczarować żadnego Mikołaja lub Mikołajki.