Recman - Mińsk Mazowiecki

Salon Recman w Mińsku Mazowieckim znajduje się na pierwszym piętrze galerii handlowej Partner, mieszczącej się przy ulicy Warszawskiej 63A, czyli na pograniczu Mińska Mazowieckiego i miejscowości Stojadła.


W sklepie na klientów czekają najwyższej jakości garnitury, ale nie tylko. Recman oprócz odzieży wizytowej oferuje bowiem także casualowe kolekcje, w skład których wchodzą wygodne swetry, praktyczne T-shirty czy chinosy w różnych kolorach. Nie brakuje też odzieży wierzchniej, zarówno eleganckiej, jak i codziennej oraz obuwia i dodatków skórzanych.


Wszystkie produkty z oferty Recman – zarówno odzież, jak i obuwie – są szyte w Polsce. Dysponuje własnymi szwalniami, więc mamy pod kontrolą jakość naszych butów i ubrań. Dokładamy wszelkich starań, aby służyły wam one wiele lat.


Znakiem rozpoznawczym salonu Recman w Mińsku Mazowieckim są przede wszystkim garnitury, ale tak jak wspominaliśmy oferta sklepu jest znacznie bogatsza. Na miejscu można skomponować całą stylizację garniturową – obsługa doradzi w kwestii doboru koszuli, krawata lub muchy, poszetki i obuwia. Garderobę można uzupełnić też o płaszcz i różne elementy mody casualowej.


Zapraszamy więc do nas wszystkich panów – zarówno tych poszukujących stroju na ślub, studniówkę czy obronę pracy dyplomowej – jak i osoby, które po prostu potrzebują nowego swetra, bluzy lub jeansów.


Recman w Mińsku Mazowieckim to również odpowiednie miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują prezentu dla mężczyzny. Czekają tu na Was stylowe dodatki, skórzane torby, perfumy i wiele innych pomysłów na ciekawy upominek. Szczególnie wiele interesujących propozycji oferujemy w sezonie przedświątecznym.


Przypominamy również, że w salonach Recman można odbierać i zwracać zakupy ze sklepu online. Wysyłka do salonu zawsze jest darmowa.