Recman - Mielec


Potrzebujesz garnituru, który będzie leżał idealnie? A może szukasz stylowej, męskiej kurtki lub płaszcza? Zastanawiasz się, gdzie czeka na ciebie największy wybór pasków, krawatów, much i innych dodatków? Chcesz sprawić  naprawdę wyjątkowy prezent wyjątkowemu tacie, synowi, mężowi lub partnerowi? 


Bardzo dobrze się, składa, ponieważ Mielec to miasto, w którym nie mogło zabraknąć salonu Recman. Nasza oferta to odpowiedź na wiele potrzeb: ślub, studniówka, ważny egzamin, biznesowe spotkanie –  w życiu każdego z nas nie brakuje ważnych powodów, by prezentować się elegancko i z klasą.


Recman w Mielcu – garnitury najwyższej jakości


Bez względu na to, jaki styl ubierania się preferujesz, w ofercie mieleckiego salonu Recman z pewnością znajdziesz propozycje w sam raz dla siebie. Zarówno jeśli chodzi o garnitury na co dzień, jak i na specjalne okazje. A także marynarki, spodnie, koszule i dodatki, dzięki którym będziesz czuł i prezentował się świetnie. Przekonaj się, że szeroki wybór krojów, odcieni i wzorów w połączeniu z fachową pomocą zespołu w Twoim salonie Recman pozwoli ci podjąć najlepszą z decyzji.


Mielec – garnitury, obuwie i dodatki na miarę twoich potrzeb


Do mieleckiego salonu Recman trafisz bardzo łatwo. Czekamy na ciebie w samym sercu galerii Navigator przy ul. Powstańców Warszawy 4. Od poniedziałku do czwartku w godzinach 10. - 20., w piątki i soboty - od 9. do 21., a w niedziele handlowe od 10. do 19.


Znajdziesz u nas wyjątkowe propozycje, zarówno jeśli chodzi o najnowsze trendy, jak i ponadczasową klasykę. Nie brakuje też eleganckich upominków, które można wręczyć z okazji Dnia Ojca, urodzin czy Gwiazdki.