0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Miechów

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Miechów

W rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci salonów Recman, Miechów odgrywa znaczącą rolę. Sklep z modą męską przy ul. Racławickiej 51B, oferuje całą gamę odzieży dla mężczyzn, którzy cenią sobie codzienną elegancję i ubiór na specjalne okazje – o każdym stopniu formalności.

Na miejscu klienci Recman nie tylko odbiorą osobiście zamówienie, które zostało wcześniej złożone online. Będą mieć również okazję skorzystać z profesjonalnego doradztwa obsługi salonu, która sprawnie porusza się w najnowszych trendach w modzie męskiej, potrafi dobrać odpowiedni rozmiar i krój, a nawet skomponować stylizację na konkretną okazję.

Na szczególną uwagę zasługuje także usługa szycia na miarę. Tuż po wpisaniu frazy „Miechów garnitury ślubne sklep” w wyszukiwarkę internetową, oczom użytkowników ukażą się nie tylko konkretne, gotowe modele, ale również spersonalizowane rozwiązanie zaproponowane przez Recman. Szycie na miarę odbywa się w kilku etapach i obejmuje m.in. wybór materiału, zdjęcie miary, przymiarki oraz dobór pasujących dodatków. Całość procesu nie trwa więcej niż trzy do sześciu tygodni.

Jakie inne produkty oferuje jeszcze salon w miejscowości Miechów? Garnitury to zdecydowanie znak rozpoznawczy marki Recman, ale oprócz nich w ofercie znajdują się m.in. kamizelki, spodnie, koszule, kurtki, swetry czy cała gama akcesoriów – od skórzanych pasków, przez torby, aż po obuwie. Miłośnikom wielkich wyjść do gustu przypadnie też szeroki wybór spinek do mankietów, muszek i krawatów.

Marka Recman to polska firma działająca na rynku odzieżowym już od przeszło 35 lat. Możesz być pewien, że każda sztuka odzieży produkowana jest z najwyższej jakości materiałów, precyzyjnie i z dbałością o szczegóły. Mowa tutaj o takich elementach jak casualowe ubrania oraz garnitury. Miechów i nasi doradcy czekają właśnie na Ciebie.Nasze salony