Recman w Łukowie


Zastanawiasz się, gdzie w Łukowie czeka na ciebie największy wybór garniturów? Przekonaj się, że właściwy adres znajdziesz w samym centrum miasta, gdzie mieści się salon Recman. Prócz garniturów oferujemy bogatą ofertę odzieży męskiej, a także obuwia i galanterii dla panów, którzy stawiają na jakość w najlepszym stylu.


Recman to polska marka, która pojawiła się na rynku w 1986 roku. Od samego początku dbamy zarówno o styl, jak i poczucie wyjątkowości każdego z naszych klientów. W każdym z naszych salonów możesz liczyć nie tylko na bogaty wybór odzieży męskiej wysokiej jakości, ale i profesjonalne doradztwo w doborze stylizacji skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb.


Łuków – garnitury dla wymagających


To z myślą o komforcie naszych klientów, stale rozbudowujemy liczbę salonów. Łuków jest miastem, gdzie sklep Recman pojawił się już w 2009 roku. Niedawno odchodziliśmy więc 10 urodziny!


Recman w Łukowie to miejsce, gdzie klienci wracają nie tylko po garnitury. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się eleganckie koszule, spodnie i marynarki. A także stylowe obuwie czy dodatki tak jak: krawaty, muchy czy szelki. W sezonie jesienno-zimowym – również kurtki, płaszcze, szaliki, czapki i inne nakrycia głowy.


Recman w Łukowie zaprasza


Jeśli zatem interesują cię wysokiej jakości garnitury, koniecznie odwiedź nasz salon w Łukowie. Przypominamy, że mieści się on w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego 1. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11-18 oraz w soboty od godz. 10. do 15. Nie tylko po garnitury i marynarki, ale także typowo casualowe elementy męskiej garderoby.