Salon Recman to jeden z najpopularniejszych sklepów z garniturami w Lublinie i doskonałe miejsce na zakupy dla miłośników mody męskiej, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania i duży komfort wyboru, a także zwracają uwagę na detale. W naszej bogatej ofercie czekają nie tylko garnitury męskie, ale także gustowne dodatki i akcesoria, które z pewnością spodobają się zarówno tym, którzy cenią elegancję w klasycznym wydaniu, jak i tym, którzy chętnie decydują się na nieco mniej formalne stylizacje i nowoczesny styl.

Salon Recman to nie tylko sklep z garniturami, ale również miejsce, które oferuje jedne z najbogatszych kolekcji mody męskiej w Lublinie. W naszej ofercie czekają klasyczne garnitury dwuczęściowe, a także garnitury ślubne i zestawy na specjalne okazje o wysokiej randze. Miłośnicy klasycznej elegancji oraz panowie, którzy na co dzień wybierają smart casualowe stylizacje, znajdą w naszym salonie także koszule męskie z długim i krótkim rękawem, marynarki i spodnie wizytowe, swetry, kurtki, płaszcze oraz obuwie w najmodniejszych fasonach. W naszej bogatej ofercie czekają także gustowne dodatki takie, jak spinki do mankietów, krawaty, muchy i bielizna oraz galanteria skórzana i gotowe zestawy prezentowe.

Panom, którzy chcą skomponować elegancką stylizację, swoją radą służy doświadczona i profesjonalna obsługa, ale w salonie Recman w Lublinie istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego drogą online na naszej stronie internetowej.

Gdzie znajduje się salon Recman w Lublinie?

Salon Recman w Lublinie znajduje się w CH Atrium Felicity przy Al. Witosa 32 – jednej z największych ulic miasta. Lokalizacja poza ścisłym centrum miasta pozwala w wygodny sposób dotrzeć do Centrum Handlowego zmotoryzowanym, którzy mają możliwość skorzystania z dostępnego parkingu. Do CH Atrium Felicity dociera także komunikacja miejska linii: 1, 7, 14, 36, 55 i 153.