Recman Łomża

Jesteś mieszkańcem lub mieszkanką Łomży i okolic? Poszukujesz dobrego sklepu z garniturami i modą męską? Łomżyński salon Recman, znajdujący się w centrum handlowym VENEDA na poziomie „0”, jest świetnym miejscem do tego, aby to właśnie w nim rozpocząć poszukiwania dobrej jakości męskich ubrań na każdą okazję. Tym bardziej, że galeria VENEDA znajduje się stosunkowo niedaleko od ścisłego centrum miasta, bo na ulicy Zawadzkiej 38. Łatwo się do niej dostać, tak autobusem (linie 1, 5, 11 i 12), jak i samochodem.


Recman – więcej, niż sklep z garniturami i modą męską

Marka Recman powszechnie kojarzy się z szeroko rozumianą modą męską. Naszą ofertę tworzą garnitury, ubrania i dodatki o różnym stopniu formalności. W praktyce oznacza to, że w salonie Recman ubrania dla siebie może znaleźć zarówno ktoś, kto poszukuje eleganckiego garnituru na ślub lub przyjęcie, jak i panowie, którzy potrzebują stroju do pracy w biurze. Co więcej, jeśli ktoś jest zainteresowany modą casualową lub zestawami koordynowanymi, w salonach Recman – zarówno w tym znajdującym się w Łomży, jak i w innych polskich miastach – bez żadnych trudności znajdzie odpowiednie ubranie.


Recman to jednak nie tylko sklep z doskonałymi ubraniami. To również miejsce, w którym nieznający się na modzie panowie mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalnej obsługi i po prostu otrzymać poradę dotyczącą doboru stroju lub dodatków do konkretnej okazji. Ponadto w salonach Recman można odebrać ubrania zamówione w sklepie online, a także dokonać krawieckich przeróbek tych, z których rozmiaru lub kroju nie jesteśmy zbytnio zadowoleni.


Dlatego jeśli mieszkasz w Łomży lub jej okolicach i szukasz dobrego sklepu z garniturami i modą męską, zapraszamy do salonu Recman znajdującego się w centrum handlowym VENEDA!