Garnitury Recman - Łódź

Salon Recman w Łodzi znajduje się w samym centrum miasta, dokładniej w Manufakturze, co gwarantuje wygodny i szybki z niemal każdego miejsca łódzkiej aglomeracji. Na miejscu na miłośników mody męskiej czeka bogata oferta, która z pewnością przypadnie gustu zarówno tym, którzy szukają niezwykłych stylizacji na specjalne okazje, jak i tym, którzy na co dzień wybierają elegancję w nowoczesnym wydaniu.


Salon Recman to niezwykle popularny sklep z garniturami w Łodzi, jednak nasza oferta jest znacznie bogatsza. W naszym salonie czekają klasyczne garnitury męskie, garnitury ślubne, eleganckie koszule, a także zestawy w modnych fasonach, które doskonale sprawdzą się szczególnie podczas pracy w biurze lub spotkań biznesowych. Miłośnicy mody męskiej o nieco mniej formalnym charakterze znajdą w naszej ofercie także smart casualowe stylizacje – marynarki męskie, spodnie typu chino, a także swetry, kurtki, płaszcze i obuwie.


Nasz salon to doskonałe miejsce na zakupy dla panów, którzy poszukują nie tylko męskich garniturów, ale także eleganckich dodatków. W naszej bogatej ofercie znajdują się również spinki do mankietów, krawaty, muchy oraz akcesoria, które z pewnością spodobają się mężczyznom ceniącym sobie najwyższą jakość wykonania i ponadczasowe wzornictwo. Poza stacjonarną ofertą dodatków i garniturów męskich, w Łodzi istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego online na naszej stronie internetowej.


Gdzie dokładnie znajduje się salon Recman w Łodzi?


Salon Recman w Łodzi mieści się na terenie Centrum Handlowego Manufaktura – jednej z największych i najpopularniejszych galerii w mieście ulokowanej przy ul. Karskiego 5. Salonu Recman należy szukać na pierwszym piętrze galerii.


Trudno o lepszą lokalizacje salonu w Łodzi. Dzięki dogodnej lokalizacji, dojazd do Manufaktury jest wygodny zarówno łódzką komunikacją miejską, jak i samochodem.