Salon Recman w Legionowie znajduje się przy ul. Piłsudskiego 4, kilkadziesiąt metrów od Rynku Miejskiego. To ścisłe centrum miasta – gdy wysiądziemy na przystanku Rynek 01 (linie L-8, L-9, L10, L11, L34 oraz L41), to idąc w kierunku ulicy Tadeusza Kościuszki do salonu Recman mamy niewiele ponad 100 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepu znajdują się również miejsca parkingowe.


Salon Recman w Legionowie – garnitury dla mężczyzn, którzy lubią dobrze wyglądać


W salonach Recman znajdziecie stylowe i eleganckie ubrania dla mężczyzn. Nie bez przyczyny Recman jest powszechnie kojarzony z jakościowymi garniturami w przystępnych cenach. W naszej ofercie można znaleźć zarówno eleganckie, bardzo formalne garnitury na przyjęcia czy wesela, jak i mniej formalne zestawy, które można założyć do pracy, na uczelnię czy na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi.


Recman to jednak nie tylko garnitury o różnym stopniu formalności. Nasi klienci mogą u nas zakupić również marynarki, spodnie, swetry, kamizelki czy koszule w różnych fasonach, aby w ten sposób tworzyć własne zestawy skoordynowane. Do tego dobrej jakości wełniane płaszcze, a także doskonałe wyroby ze skóry – buty, pasy czy szeroko rozumiana galanteria skórzana. Nie należy także zapominać o dodatkach – krawatach, muchach, poszetkach czy szelkach.


Ponadto klienci, którzy zdecydują się na zakupy w sklepie Recman w Legionowie, mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych sprzedawców i dzięki ich radom samodzielnie stworzyć idealną stylizację dla siebie. Oferujemy także możliwość wykonania przeróbek krawieckich na ubraniach zakupionych w naszym sklepie.


Tym samym jeżeli poszukujesz dobrych ubrań w przystępnej cenie, doskonałych dla mężczyzn w każdym wieku, salon Recman jest miejscem, do którego warto skierować swoje kroki w pierwszej kolejności.