Salon Recman w Kutnie ulokowany jest w ścisłym centrum tego miasta, na rogu ulic Królewskiej i Berka Joselewicza. Dokładny adres sklepu to Plac Piłsudskiego 7. Jeżeli chcemy się tu dostać za pomocą komunikacji miejskiej, wystarczy wysiąść na którymś z przystanków na ulicach 29 Listopada lub Norberta Barlickiego, a następnie przejść na Berka Joselewicza, aby bez żadnych problemów trafić do salonu Recman w Kutnie.


Salon Recman w Kutnie – garnitury dla panów w każdym wieku


Recman jest marką kojarzoną z dobrej jakości modą męską, dostępną na każdą kieszeń. I chociaż garnitury i związane z nimi dodatki (krawaty i muchy, koszule, spinki, paski, odpowiednie obuwie itp.) stanowią ogromną część naszej oferty, tak można u nas dostać również inne elementy męskiej garderoby. Oznacza to, że w salonach Recman dostępne są nie tylko gotowe zestawy garniturowe o różnym stopniu formalności, lecz także ubrania, dzięki którym każdy mężczyzna może samodzielnie skomponować własny zestaw skoordynowany. Koszule, spodnie, marynarki, kamizelki, swetry, buty, a także kurtki oraz płaszcze – wszystkie te produkty znajdziecie w salonie Recman w Kutnie.


Recman to jednak nie tylko marka znana z doskonałych ubrań dla panów. W każdym naszym sklepie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu szeroko rozumianej mody męskiej – komponowania stroju, dobierania materiałów, krojów oraz kolorów czy tworzenia własnego stylu. Umożliwiamy również wykonywanie krawieckich przeróbek zakupionych u nas ubrań, jeśli tylko jest to konieczne.


Dlatego jeżeli jesteście z Kutna lub okolic i potrzebujecie mniej lub bardziej formalnego męskiego ubioru na każdą okazję, salon Recman usytuowany na Placu Piłsudskiego 7 jest tym miejscem, do którego warto się udać w pierwszej kolejności!