Recman Kędzierzyn-Koźle

Salon Recman w Kędzierzynie-Koźlu znajduje się na poziomie „0” Odrzańskich Ogrodów – największego i najważniejszego centrum handlowego w tym mieście. A jako że Odrzańskie Ogrody są usytuowane pod adresem Armii Krajowej 28, czyli przy głównym ciągu komunikacyjnym Kędzierzyna-Koźla, dotarcie do tej galerii handlowej nie jest zbyt trudnym zadaniem. Można się tutaj dostać zarówno komunikacją miejską (linie 2, 4, 9, 12 oraz 13), jak i samochodem. O miejsce parkingowe również nie należy się martwić – Odrzańskie Ogrody mają bezpłatny, strzeżony parking na prawie 700 miejsc.

Wyjątkowość marki Recman

Recman jest intensywnie rozwijającą się firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem i szyciem eleganckiej odzieży męskiej od ponad 35 lat. Pasja do tworzenia, dobrze przemyślana strategia oraz dobieranie materiałów najwyższej jakości sprawiły, że marka została wielokrotnie doceniona i cieszy się dużym uznaniem wśród mężczyzn pragnących prezentować się elegancko i modnie. 

Mieszkasz w Kędzierzynie-Koźlu lub okolicy? Poszukujesz sklepu z garniturami i modą męską w przystępnych cenach? Salon Recman jest miejscem, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności!

Sklep z garniturami Kędzierzyn-Koźle

Prawdziwą wizytówką marki jest elegancka odzież męska, a zwłaszcza garnitury. Kędzierzyn-Koźle to miejsce, w którym salon Recman oferuje garnitury i marynarki na każdą okazję od studniówki, ślubu, poprzez inne ważne uroczystości na mniej formalnych spotkaniach biznesowych przy przyjacielskich kończąc. Można tu także wybierać wśród licznych modeli koszul, kurtek, swetrów, doskonałej jakości butów czy skórzanych dodatków. To również miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną poradę odnośnie doboru stroju do konkretnej okazji. Zarówno oficjalnej, jak i mniej formalnej. W praktyce oznacza to, że w salonie Recman, tak w Kędzierzynie-Koźlu, jak i innym dowolnym mieście, znajdziesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci dobrać strój na co dzień, do pracy lub na uczelnię, a także na specjalne okazje.

Poza tym warto wspomnieć, że umożliwiamy również wykonanie przeróbek krawieckich na naszych produktach. Co więcej, w sklepach Recman można także odebrać zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym.

Dlatego, jeśli jesteś mieszkańcem Kędzierzyna-Koźla lub okolic i poszukujesz profesjonalnego salonu z męską modą, w którym znajdziesz nie tylko doskonałe garnitury, ale również profesjonalną pomoc w ich doborze, zapraszamy Cię do salonu Recman znajdującego się w Odrzańskich Ogrodach.