Recman Gliwice

Sklep Recman w Gliwicach znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego „Forum”, największej galerii handlowej w okolicy, usytuowanej w samym środku miasta, nieopodal dworca kolejowego i w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej. Dzięki takiej lokalizacji „Forum” jest jednym z lepiej skomunikowanych centrów handlowych na całym Górnym Śląsku, także dlatego, że można się do niego dostać wieloma liniami autobusowymi, takimi jak na przykład 6, 8, 60, 156, 194 czy 250.

W salonie marki Recman w Gliwicach można znaleźć zarówno klasyczne garnitury formalne, jak i koszule, spodnie, marynarki i kamizelki, które mogą być komponowane w dowolne zestawy, idealne do pracy, na uczelnię czy do spotkań w gronie znajomych. Do tego garnitury studniówkowe, eleganckie marynarki dwurzędowe, a także wysokiej jakości krawaty, muchy, skórzane buty czy stylowe dodatki (poszetki, spinki itp.).

Mocną stroną marki Recman są wyjątkowe i eleganckie garnitury ślubne. Gliwice salon to miejsce, w którym pan młody korzystając z profesjonalnego doradztwa przeszkolonych pracowników, może również dobrać wszelkie dodatki tak, by w ten szczególny dzień nie tylko czuć się komfortowo, ale także prezentować jak najbardziej elegancko i modnie.

Wyjątkowa moda męska Gliwice – koszule i dodatki

Choć marka Recman kojarzy się przede wszystkim z elegancką odzieżą męską, jej mocną stroną są nie tylko garnitury. Gliwice to salon oferujący odzież oraz dodatki na każdą okazję. W naszym mocno rozbudowanym katalogu produktów można znaleźć bardzo duży wybór koszul, t-shirtów, spodni (w tym jeansów i chinosów) oraz swetrów, które doskonale sprawdzą się w casualowych, nieformalnych połączeniach. Jeżeli dodatkowo ktoś poszukuje kurtek czy płaszczy na chłodniejsze pory roku, znajdzie je zarówno w salonie Recman Gliwice, jak i w każdym innym mieście.

Ponadto w naszych salonach można odebrać zamówienia złożone online, a także – jeśli istnieje taka konieczność – zlecić wykonanie ewentualnych poprawek krawieckich.

Szycie garniturów Gliwice

Panowie, którzy cenią sobie oryginalny i niepowtarzalny styl mogą skorzystać z nowej usługi dostępnej w salonach Recman, jaką jest szycie na miarę. Gliwice to jedno z miejsc, w którym można zamówić swój wymarzony garnitur i odebrać go już po kilku tygodniach. Wystarczy z pomocą obsługi dobrać tkaniny oraz dodatki, umówić się na najbardziej dogodne terminy przymiarek, a pracujący w firmie mistrzowie krawiectwa uszyją garnitur idealnie pasujący do stylu i sylwetki.