0,00 zł 0

801 403 403

Informujemy, że w najbliższych dniach możliwe są opóźnienia w realizacji zamówień. Za utrudnienia przepraszamy.

Recman Gliwice

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Recman Gliwice

Sklep Recman w Gliwicach znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego „Forum”, największej galerii handlowej w Gliwicach, usytuowanej w samym środku miasta, nieopodal dworca kolejowego i w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej. Dzięki takiej lokalizacji „Forum” jest jednym z lepiej skomunikowanych centrów handlowych na całym Górnym Śląsku, także dlatego, że można się do niego dostać wieloma liniami autobusowymi, takimi jak na przykład 6, 8, 60, 156, 194 czy 250.


Salon Recman w Gliwicach – sklep z garniturami i eleganckimi ubraniami przeznaczonymi dla mężczyzn

W salonie marki Recman w Gliwicach można znaleźć zarówno klasyczne garnitury formalne, jak i koszule, spodnie, marynarki i kamizelki, które mogą być komponowane w dowolne zestawy, idealne do pracy, na uczelnię czy do spotkań w gronie znajomych. Do tego garnitury ślubne, studniówkowe, eleganckie marynarki dwurzędowe, a także wysokiej jakości krawaty, muchy, skórzane buty czy stylowe dodatki (poszetki, spinki itp.).


Warto jednak wiedzieć, że Recman specjalizuje się nie tylko w garniturach oraz męskich ubraniach przeznaczonych na najbardziej formalne okazje. W naszym katalogu produktów można również znaleźć bardzo duży wybór koszul, t-shirtów, spodni (jeansów i chinosów) oraz swetrów, które doskonale sprawdzą się w casualowych, nieformalnych połączeniach. Jeżeli dodatkowo ktoś poszukuje kurtek czy płaszczy na chłodniejsze dni i noce, znajdzie je zarówno w salonie Recman w Gliwicach, jak i w każdym innym mieście.


Ponadto w naszych salonach można odebrać zamówienia złożone online, a także – jeśli istnieje taka konieczność – zlecić wykonanie ewentualnych poprawek krawieckich.

Nasze salony