Recman Giżycko

Salon Recman w Giżycku znajduje się na ulicy Warszawskiej 6/2, naprzeciwko skrzyżowania z ulicą Kętrzyńskiego. To ścisłe centrum tego miasta i jego główna ulica handlowa, na którą można się dostać, chociażby liniami 1, 2, 4, 6 czy 11. Poza tym w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu znajduje się centrum handlowe „Batory” z kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, więc dojazd własnym samochodem do salonu Recman w Giżycku również nie powinien być problemem.

Wyjątkowa marka Recman

Marka Recman istnieje na rynku od 1986 roku, kiedy to na początku swojej działalności zatrudniała tylko jedną osobę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w szycie eleganckiej odzieży oraz stawianiu wyłącznie na materiały i akcesoria najwyższej jakości firma szybko stała się jedną z największych w Polsce. Pasja w tworzeniu unikalnych kolekcji została wielokrotnie doceniona, a marka zyskuje nie tylko prestiżowe nagrody, ale także uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep z garniturami Giżycko

W salonie Recman w Giżycku można znaleźć odzież wykonaną z materiałów najwyższej jakości, zaprojektowaną przez rodzimych twórców mody męskiej. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz wygodnych garniturów na lato, wełnianych marynarek na zimę czy też stylowych kompletów na ślub lub studniówkę – bez problemów znajdziesz je w naszej ofercie. Tutaj dobierzesz zarówno typowo casualowe, jak i wysoko formalne garnitury. Giżycko Recman to salon, w którym ubierzesz się modnie, elegancko oraz stosownie na każdą okazję.

Nie masz pomysłu co dobrać do swojego garnituru? W naszym salonie znajduje się dobrze przeszkolona obsługa, która sprawnie pomoże ci wybrać dodatki (buty, koszula, krawat lub mucha, poszetka, pasek) w odpowiednim kroju i kolorze tak, by wraz z garniturem tworzyły unikalną, stylową oraz spójną całość.

Nasz salon to nie tylko zwykły sklep z garniturami. Giżycko Recman posiada w swojej ofercie przeróżne dodatki, takie jak wysokiej jakości bielizna, skarpety na każdą okazję (również mniej formalną), podkoszulki na różne pory roku, a także koszule oraz swetry o różnych krojach, kolorach i z różnych materiałów.

Warto także dodać, że oferujemy możliwość przeróbek krawieckich. Poza tym w naszych salonach – tak w Giżycku, jak i w każdym innym mieście – można bez dodatkowych kosztów odebrać lub zwrócić dowolne zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym.

Dlatego, jeśli mieszkasz w Giżycku lub w okolicy tego malowniczego miasta i planujesz zakup dobrego garnituru, zdecydowanie powinieneś odwiedzić salon Recman znajdujący się na ulicy Warszawskiej 6/2.