0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Recman Gdańsk

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Recman w Gdańsku został ulokowany na Przymorzu w jednej z najpopularniejszych galerii handlowych w Trójmieście. Jego doskonała lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd z niemal każdego punktu na mapie Gdańska, Sopotu i Gdyni, a miłośnicy mody męskiej mogą liczyć tu nie tylko na niezwykle bogatą ofertę, ale także pomoc ze strony profesjonalnej i doświadczonej obsługi.

Nasze kolekcje garniturów męskich z pewnością spodobają się mężczyznom, którzy cenią sobie elegancję w zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym wydaniu. Salon Recman to jednak nie tylko popularny sklep z garniturami w Gdańsku. To także miejsce, w którym panowie znajdą niezwykle gustowne dodatki oraz wszystko to, co powinno uzupełnić ich garderobę. W naszej ofercie czekają marynarki męskie, spodnie wizytowe, obuwie w najmodniejszych fasonach, a także męskie koszule z długim i krótkim rękawem. To doskonały wybór, który pozwoli skomponować stylizacje odpowiednie zarówno na wyjątkowe okazje, jak i codzienne spotkania biznesowe.

W salonie Recman dostępne są także niezwykle gustowne dodatki takie, jak krawaty, muszki i spinki do mankietów, a na przyszłych panów młodych czekają wyjątkowe garnitury ślubne. Nasza doświadczona obsługa służy radą panom poszukującym zarówno dodatków uzupełniających stylizacje, jak i pełnych zestawień, takich jak np. garnitury. W Gdańsku istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego online na naszej stronie.

Gdzie znajduje się salon Recman w Gdańsku?

Salon Recman w Gdańsku znajduje się w Galerii Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1. Salon został zlokalizowany na poziomie 0, a dogodny dojazd do Centrum Handlowego zapewniają linie autobusowe komunikacji miejskiej: 127, 148, 139, 199. Zmotoryzowani mogą natomiast skorzystać z dużego parkingu.

Nasze salony