Salon Recman w Augustowie

Salon Recman w Augustowie znajduje się w ścisłym centrum miasta na ulicy 3 Maja, nieopodal skrzyżowania z Mostową, kilkadziesiąt metrów od Rynku Zygmunta Augusta. Lokalizacja w tym miejscu gwarantuje dobry dojazd do sklepu Recman w zasadzie z każdego miejsca w Augustowie, zarówno samochodem, jak i komunikacją autobusową – liniami nr 0, 1 oraz 2. Tuż przed budynkiem znajduje się niewielki parking (płatny) umożliwiający zaparkowanie samochodu zaledwie kilka metrów od drzwi wejściowych.

Recman – wyjątkowa marka z odzieżą męską

Recman to polska firma działająca już od ponad 35 lat, specjalizująca się przede wszystkim w szyciu garniturów oraz eleganckiej odzieży męskiej. Niewątpliwie jej mocnym atutem jest rozbudowana kolekcja formalnej oraz typowo casualowej odzieży, uszytej z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość, elegancję oraz wygodę.

Marynarki i garnitury – Augustów

Sklep Augustów ma do zaoferowania swoim klientom zarówno doskonałej jakości garnitury męskie, jak i szeroko rozumianą modę męską. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór garniturów – zarówno tych o wysokim stopniu formalności, jak i casualowych chętnie noszonych na mniej oficjalne spotkania biznesowe, przyjęcia lub uroczystości rodzinne. W ofercie salonu znajdują się również wszelkie dodatki, do garniturów, jak paski, szelki, krawaty, muszki, czy portfele, które sprawią, że każdy mężczyzna będzie się czuł w takiej stylizacji komfortowo i elegancko. Co można kupić w salonie Recman Augustów?

Naszym klientom oferujemy marynarki, kamizelki, spodnie, a także koszule o przeróżnych fasonach i kolorach, oczywiście z najlepszych, także naturalnych materiałów. Do tego można u nas znaleźć skórzane buty na każdą uroczystość oraz elegancką galanterię skórzaną. Panowie, którzy zdecydują się na zakupy w naszym sklepie, będą również mieli możliwość wyboru spośród całej gamy swetrów, kurtek oraz podkoszulków na każdą porę roku.

Wśród licznych dodatków oferujemy męską bieliznę uszytą z naturalnych tkanin, a także różnorodne akcesoria, bez których żaden elegancki mężczyzna się nie obejdzie – krawaty, muchy, rękawiczki, poszetki, szelki czy gustowne torby. A to oczywiście wciąż nie są wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

Poza tym panowie decydujący się na zakupy w sklepie Recman Augustów, jak i w innych salonach – mogą liczyć na profesjonalną pomoc w doborze ubrań i odpowiednich dodatków. Co więcej, w naszych sklepach można również odebrać produkty zamówione wcześniej w sklepie online.

Dlatego, jeżeli mieszkacie w Augustowie lub okolicach i poszukujecie dobrego garnituru na ślub, studniówkę, egzamin czy do pracy, sprawdźcie ofertę sklepu Recman. Zapraszamy!