Dodatki Eleganckie (0)

Eleganckie dodatki męskie

Eleganckie dodatki męskie to m.in. muchy, krawaty, poszetki, spinki do koszuli, czyli akcesoria, które wkładamy do stroju wizytowego. Obecnie mężczyźni często ograniczają się do jednego z nich, czyli krawata. Warto jednak dać szansę także poszetkom czy spinkom do koszuli, bo potrafią one znacząco uatrakcyjnić stylizację.

Eleganckie dodatki męskie pod lupą


Dodatki męskie, takie jak krawat, mucha czy poszetka wydają się nudne dopóki dokładniej im się nie przyjrzymy. Zgłębiając temat, okaże się, że zarówno krawaty, jak i poszetki dostępne są w niezliczonej ilości wzorów i kolorów. Gdy te eleganckie dodatki zostaną odpowiednio ze sobą zestawione, ubiór męski staje się znacznie bardziej stylowy.

Zacznijmy więc od poszetki, bo to nieco zapomniany, a jednocześnie bardzo ciekawy dodatek. Poszetka to chusteczka wkładana do brustaszy. Z kieszonki zwykle wystaje tylko jej niewielka część. Może to być róg poszetki lub któryś z jej brzegów – wszystko zależy od tego jak ułożymy chusteczkę. Do strojów formalnych zwykle wkłada się białą poszetkę. W pozostałych okolicznościach można jednak śmiało korzystać z bogactwa wzorów, jakie oferują nam sklepy. Deseń może być kwiatowy, geometryczny albo nawiązywać do naszych zainteresowań – naprawdę jest w czym wybierać.

Podobnie jest w przypadku spinek do mankietów. One także mogą odzwierciedlać hobby mężczyzny, który je nosi, również pod warunkiem, że pozwala na to okazja.

Do spinek oczywiście potrzebna jest odpowiednia koszula. Najlepiej, aby była biała, błękitna lub jasnoróżowa.

Krawaty i muchy także mogą mieć przeróżne wzory i kolory. W żadnym wypadku nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do grochów i prążków. Oba te dodatki mogą zdobić również kwiaty, motywy geometryczne oraz wiele innych deseni. Poza tym do wyboru mamy różne materiały. To już nie tylko gładki jedwab, ale także wełna, a nawet kaszmir. Oczywiście do stylizacji formalnych rekomendowane są gładkie, jedwabne krawaty. Do biura czy na towarzyskie spotkanie z powodzeniem można jednak włożyć odważniejszy krawat lub muchę.

Eleganckie dodatki z oferty Recman


Eleganckie dodatki w kolekcji marki Recman to propozycja dla panów, którzy cenią sobie świetny styl, wysoką jakość wykonania oraz perfekcyjnie wykończone detale. W linii znajdują się muchy, krawaty i poszetki dedykowane zarówno zwolennikom klasycznej elegancji, jak i miłośnikom nieco bardziej nowoczesnego wzornictwa. Szeroka oferta umożliwia wybór dodatku odpowiedniego na każdą okazję. Gładkie muchy i krawaty świetnie sprawdzą się szczególnie podczas wyjątkowych okazji o wysokiej randze, zaś dodatki wzorzyste idealnie uzupełnią stylizacje o mniej formalnym charakterze. W kolekcji marki Recman znajdują się także eleganckie dodatki casualowe takie, jak dzianinowe i wełniane krawaty o prostym zakończeniu, które świetnie prezentują się w towarzystwie sportowej marynarki lub swetra. Jedną z najbardziej interesujących linii sygnowanej znakiem naszej marki jest kolekcja Mosca – są to niewielkie muszki przeznaczone do umieszczenia w butonierce. Modele muszek wykonane w całości w Polsce umożliwiają nam również pomoc najmłodszym. Każda sprzedana muszka to 5 złotych na koncie Fundacji Mam Marzenie, wraz z którą udało nam się spełnić już kilkanaście dziecięcych marzeń.