0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Nasze wartości

PIĘĆ WARTOŚCI RECMAN

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i naszym zadaniem jest sprawić, by tak się czuł. Dla jego satysfakcji i najwyższego komfortu oferujemy unikatowe kolekcje stylistycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.
Towarzyszy nam niezwykła dbałość o każdy detal zarówno podczas tworzenia kolekcji, jak i podczas jej dystrybucji oraz ekspozycji. Produkty sygnowane marką Recman to wysokogatunkowe materiały i renomowany styl elegancji, dlatego wymagają obsługi utrzymującej najwyższe standardy. W przypadku naszych produktów etykieta „Made in Poland” jest gwarancją najwyższej jakości.
Zależy nam na budowaniu długotrwałych i uczciwych relacji z Klientem oraz Partnerami Biznesowymi. Recman jest stabilną i rzetelną marką z rodzinną tradycją, która wysoko ceni lojalność współpracowników oraz zaufanie konsumentów.
Uważnie obserwujemy zmieniające się światowe trendy. Moda to nasza nieustająca pasja, do której podchodzimy z zaangażowaniem i szczerym entuzjazmem. Tego samego oczekujemy od naszych Pracowników i Partnerów Biznesowych. Wiara w podobne wartości sprawia, że marce Recman towarzyszy pozytywna, profesjonalna atmosfera.
Sztuka tworzenia to połączenie designerskiej wizji oraz precyzji wykonania, dlatego stosujemy najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne na każdym etapie produkcji, ekspozycji i sprzedaży w trosce o indywidualne potrzeby Klientów. Potrafimy projektować  i produkować oryginalne ubiory wysokiej klasy, które są chętnie noszone przez liczne grono Klientów.