Koszule w kratę (10)

Koszule w kratę dla mężczyzn

Męskie koszule w kratę na pozór wydają się wyłącznie elementem mody codziennej. Jeżeli jednak bliżej przyjrzymy się ubraniom z tej kategorii, okaże się, że krata – tak na koszuli, jak i na garniturze – może mieć różne oblicza. Owszem koszule w kratę nie nadają się do najbardziej formalnych męskich stylizacji (np. do wieczorowego, czarnego garnituru). Jako strój do pracy w biurze albo oryginalny ubiór na randkę sprawdzą się jednak doskonale, zwłaszcza gdy mowa o dyskretniejszych rodzajach krat w neutralnych kolorach.

Na Recman.pl znajdziesz zarówno typowo codzienne, jak i bardziej eleganckie koszule męskie w kratę. Te pierwsze często wykonane są z miękkiej flaneli. Doskonale sprawdzają się więc w codziennych stylizacjach na chłodniejsze pory roku. Elegantsze modele szyjemy za to wyłącznie z gładkiej bawełny.

Większość koszul w kratę z naszej oferty posiada praktyczny kołnierzyk button down z wyłogami przypiętymi do reszty ubrania guziczkami. Oprócz tego oferujemy koszule w kratę z kołnierzykiem klasycznym, który z definicji jest bardziej formalny od kołnierzyka button down. Aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, zróżnicowaliśmy też fasony koszul – dostępne są one w dwóch najpopularniejszych krojach, czyli slim fit i custom fit.