Grafitowe garnitury (3)

Ciekawa odmiana od czerni – grafitowy garnitur


Nie musimy nikogo przekonywać, że garnitur to must have męskiej szafy. Szanujący się mężczyzna powinien mieć ich kilka. Pierwszym wyborem jest zazwyczaj strój w kolorze granatowym. Dobrym pomysłem jest także garnitur utrzymany w odcieniach grafitu. To uniwersalny kolor, który pasuje do każdego mężczyzny i każdej okazji.


Grafitowy garnitur męski – jak nosić?


Grafitowy garnitur sprawdzi się w każdej sytuacji wymagającej odświętnego stroju – ważnego spotkania biznesowego, bankietu czy rodzinnej uroczystości. Można założyć go na ślub, nie tylko gdy jesteś na nim jedynie gościem! Ślubny garnitur grafitowy to propozycja dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić, ale z drugiej strony chcą pozostać w bezpiecznej, monochromatycznej palecie i nie eksperymentować z kolorem.


Grafitowe garnitury Recman


W naszej ofercie znajdziesz kilka fasonów grafitowych garniturów – klasyczny, slim fit czy taliowany. Oprócz grafitu oferujemy garnitury w klasycznych odcieniach szarości, czerni i granatu. Recman oferuje garnitury casualowe, biznesowe i ślubne – na te okazje, w których chcesz czuć się pewnie i elegancko. Przykładamy wielką wagę do stosowanych materiałów i jakości wykonania naszych ubrań. Nasze garnitury są wykonane z mieszanek najlepszych tkanin, na przykład z wełny. Jeśli potrzebujesz poprawek krawieckich, możesz ich dokonać we wszystkich salonach Recman.