Garnitury męskie slim fit (22)

Garnitury męskie slim fit

Garnitur męski slim fit to dobry wybór nie tylko dla posiadaczy szczupłej, wysportowanej sylwetki. Bardzo dobrze mogą się w nim prezentować również panowie, którzy chcieliby np. zatuszować brzuch. Taliowana marynarka w połączeniu z dopasowanymi spodniami powinna odwrócić uwagę od mankamentów sylwetki i optycznie ją wyszczuplić.


Jaki garnitur slim fit zatem wybrać? To bardzo indywidualna kwestia. Sporo zależy też od okazji, na jaką planujemy włożyć taki strój. Najbardziej uniwersalny jest granatowy garnitur slim fit. Taki ubiór będzie odpowiedni zarówno do pracy, jak i eleganckie przyjęcie. Czarny garnitur slim fit jest za to idealnym wyborem na wieczorne wyjścia, ponieważ cechuje go bardzo wysoki stopień formalności. Można go ubrać do teatru albo na wieczorną galę.


Na tym oczywiście nie kończy się repertuar dostępnych opcji. W ofercie mamy także garnitury szare, beżowe oraz zdobione różnymi deseniami. Wszystkie uszyte są z najwyższej jakości materiałów. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznania się z wszystkimi modelami kategorii slim fit.