Karta podarunkowa RECMAN
Karta podarunkowa Recman to doskonały pomysł na nowoczesny prezent dla mężczyzny. Sprzedajemy ją w komplecie ze stylowym etui przewiązanym elegancką wstążką, która sprawia, że prezent robi jeszcze większe wrażenie. Wewnątrz znajduje się miejsce na wpisanie własnych życzeń, dzięki którym prezent będzie niepowtarzalny! Kartę Recman można nabyć w salonach firmowych Recman i aktywować dowolną kwotą od 25 zł do 2000 zł. Daje to osobie obdarowanej nieograniczone możliwości wyboru wymarzonego prezentu w kilkudziesięciu salonach firmowych Recman na terenie całej Polski.DLACZEGO KARTA PODARUNKOWA RECMAN TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?


- Karta podarunkowa nie może się nie spodobać obdarowanemu. To bezpieczny prezent, dzięki któremu obdarowany będzie mógł sam wybrać ubranie albo dodatki, których potrzebuje, i które wpisują się w jego gust.
- Karty podarunkowe pozwalają oszczędzić czas. Zamiast gorączkowo szukać upominku, możemy po prostu kupić kartę i dać obdarowanej osobie możliwość samodzielnego wyboru.
- Karta prezentowa Recman ma długi termin ważności (12 miesięcy). Obdarowany może więc spokojnie przemyśleć, co chciałby sobie kupić.
- Karta podarunkowa daje możliwość wielokrotnego doładowania dowolną kwotą (od 25 do 2000 zł).
- Stanowi wygodny sposób zapłaty.
- W sklepach Recman można znaleźć ubrania i dodatki niezbędne w szafie każdego mężczyzny: garnitury, koszule, marynarki, krawaty, obuwie. Oznacza to, że obdarowany na pewno znajdzie w ofercie coś dla siebie, bez względu na to, czy na co dzień ubiera się elegancko czy casualowo.

Jeśli nie masz więc pomysłu na prezent dla taty, brata, kolegi albo ukochanego, karta podarunkowa prawdopodobnie będzie dobrym pomysłem. Upominki, takie jak karty podarunkowe docenia większość praktycznych mężczyzn.REGULAMIN