Formy płatności

Przelewy 24
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.
PayPal
Płatności wykonywane za pośrednictwem serwisu PayPal (dla posiadaczy kont PayPal oraz właścicieli kart płatniczych Visa, Mastercard i American Express).
Visa/MasterCard
Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24 oraz Paypal. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.

Akceptowane karty przez serwis PayPal to: VISA, MASTERCARD i AMERICAN EXPRESS.
Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD
Przelew tradycyjny
Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.
Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze przesyłki. Opcja obowiązuje dla zamówień na max. kwotę 3000 zł.
Przelewy 24
RATY 0%. Ta forma płatności umożliwia uzyskanie kredytu na zakup wybranych produktów w ciągu zaledwie kilku minut. Proces przebiega w pełni online, nie wymaga wizyty kuriera i dodatkowych formalności. Po wybraniu formy płatności e-raty, zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie będziesz mógł bezpiecznie złożyć wniosek kredytowy. Po pozytywnej weryfikacji i akceptacji umowy kredytowej, zakup zostanie opłacony. Harmonogram ratalny umożliwia rozłożenie spłaty na 10 lub 20 miesięcy.
blik
Szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w 15 aplikacjach bankowych, z których klienci korzystają na co dzień.
paypo
PayPo to forma płatności online za zakupy w sieci, dzięki której możesz kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. W przypadku, jeśli będziesz potrzebował na spłatę należności za zakupy więcej czasu, można rozłożyć płatność na wygodne raty.