0,00 zł 0

801 403 403

Już 23.06.21 Dzień Ojca. Zestawy prezentowe od 34,90 zł. SPRAWDŹ

Formy płatności

Przelewy 24

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

PayPal

Płatności wykonywane za pośrednictwem serwisu PayPal (dla posiadaczy kont PayPal oraz właścicieli kart płatniczych Visa, Mastercard i American Express).

Visa/MasterCard

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24 oraz Paypal. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. 

Akceptowane karty przez serwis PayPal to: VISA, MASTERCARD i AMERICAN EXPRESS.
Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze przesyłki. Opcja obowiązuje dla zamówień na max. kwotę 3000 zł.