0,00 zł 0

801 403 403

Bezpłatna dostawa od 199 zł.

Recman Warszawa

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salony Recman w Warszawie zostały zlokalizowane w popularnych galeriach handlowych ulokowanych po obydwu stronach Wisły. Takie rozmieszczenie na mapie stolicy sprawia, że miłośnicy mody męskiej mogą dotrzeć do nich w szybki i wygodny sposób z każdej części miasta. W warszawskich salonach Recman czeka niezwykle bogata oferta męskich garniturów, koszul i dodatków, które pozwolą stworzyć oficjalne, biznesowe i codzienne stylizacje. Zakupy w salonach z garniturami to doskonały wybór zarówno dla osób, które na co dzień wybierają eleganckie zestawienia, jak i dla tych, którzy chętnie decydują się na nieco mniej formalny styl o charakterze smart casual.

W salonach Recman czeka również specjalna oferta dla tych panów, którzy poszukują stylizacji na wyjątkowe okazje o wysokiej randze – np. ślub, wieczorowe spotkanie lub bankiet. W naszej ofercie znajdują się m.in. koszule z mankietami, spinki, krawaty, muchy, klasyczne garnitury dwuczęściowe oraz garnitury ślubne. W Warszawie modę męską często charakteryzuje jednak także nieco swobodniejszy styl, dlatego w naszych salonach przygotowaliśmy również marynarki męskie, spodnie typu chino, klasyczne jeansy, buty, swetry oraz kurtki i płaszcze o zróżnicowanych fasonach.

Sklep z garniturami Recman to miejsce, w którym panowie poszukują doskonale dopasowanych stylizacji, dlatego w każdym salonie swoją radą służą doświadczeni styliści, którzy pomogą skomponować zestawienie odpowiednie na każdą okazję. W naszych salonach istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego online na naszej stronie.

Gdzie znajdują się salony Recman w Warszawie?

Salon Recman w Galerii Bemowo przy ulicy Powstańców Śląskich 126 jest zlokalizowany w jej centralnej części. Do Centrum dojeżdża komunikacja miejska linii 112, 122, 167, 171, 184, 28, 35, 71, a właściciele aut mają do dyspozycji parking przed obiektem oraz parking poziomowy.

Salon Recman w Wola Park znajduje się w Centrum Handlowym zlokalizowanym przy ul. Górczewskiej 124 - jednej z największych i najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie. Salon ulokowany został na poziomie 0 tuż obok ruchomych schodów prowadzących na poziom 1. Przed CH Wola Park znajdują się przystanki autobusowe linii 109, 154, 171, 190, 523 i tramwajowe linii 10, 26 i 28, a zmotoryzowani mogą skorzystać z dużego, kilkupoziomowego parkingu.

Salon Recman w Centrum Łopuszańska 22 (Modo) znajduje się nieopodal Lotniska Okęcie, tuż obok trzech dużych arterii wylotowych z Warszawy. Salon zajmuje lokal A03.

Po prawej stronie Wisły znajdują się dwa salony Recman - w Centrum Handlowym Gocław przy ulicy Fieldorfa 41 oraz w Centrum Handlowym M1 przy ul. Piłsudskiego 1 w podwarszawskich Markach.

Zapraszamy!

Otwarte Salony