0,00 zł 0

801 403 403

Bezpłatna dostawa od 199 zł + maseczka gratis.

Recman Sosnowiec

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Recman w Sosnowcu został zlokalizowany w Centrum Handlowym Plejada ulokowanym na Konstantynowie – dzielnicy pomiędzy ścisłym centrum tego miasta a drogą wylotową do Dąbrowy Górniczej. Położenie Galerii tuż obok ulic Staszica i 3 maja, będących jednymi z największych i najbardziej ruchliwych ulic Sosnowca, zapewnia wygodny dojazd miłośnikom mody męskiej z dowolnego punktu miasta.

Salon Recman to nie tylko jeden z najpopularniejszych sklepów z garniturami w Sosnowcu, ale także miejsce, w którym mężczyźni znajdą wszystko to, co powinno znaleźć się w garderobie eleganckiego mężczyzny. W naszej ofercie znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe.

W naszym salonie czekają również męskie marynarki o smart casualowym charakterze oraz koszule i dodatki dla tych panów, którzy w męskiej modzie cenią nowoczesny styl, a na co dzień wybierają nieco mniej formalne zestawienia. Salon Recman to także doskonałe miejsce dla osób poszukujących garniturów ślubnych. W Sosnowcu czekają zarówno nasze klasyczne zestawy, jak i modele dwurzędowych garniturów inspirowane najnowszymi trendami.

Klienci salonu Recman w Sosnowcu mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej obsługi, która pomoże nie tylko dobrać świetnie skrojony męski garnitur, ale także odpowiednie dodatki uzupełniające dowolną stylizację. W naszym salonie istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego online.

Gdzie znajduje się salon Recman w Sosnowcu?

Salon Recman w Sosnowcu znajduje się w CH Plejada przy ul. Staszica 8B. Salon zlokalizowany jest na 1. poziomie w galerii. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu dla samochodów, na którym wydzielono także specjalną strefę dla motocykli. Do Galerii kursuje również komunikacja miejska, w tym darmowy autobus Carrefour, którego aktualny rozkład jazdy znajduje się na stronie Centrum Handlowego.

Otwarte Salony