0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Łuków

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Recman Łuków

Zastanawiasz się, gdzie w Łukowie czeka na ciebie największy wybór garniturów? Przekonaj się, że właściwy adres znajdziesz w samym centrum miasta, gdzie przy ulicy Józefa Piłsudzkiego 1 mieści się salon Recman. W bliskim sąsiedztwie sklepu znajdują się niewielkie parkingi osiedlowe (niektóre są płatne w dni robocze), na których można pozostawić samochód na czas zakupów. Salon prócz garniturów i marynarek może się pochwalić inną bogatą ofertą odzieży męskiej, a także obuwia i galanterii dla panów, którzy stawiają na jakość w najlepszym stylu.

Recman – styl i elegancja

Recman to polska marka, która pojawiła się na rynku w 1986 roku, stawiając na szycie eleganckich garniturów męskich. Obecnie firma zatrudnia wielu specjalistów, których zaangażowanie i pasja do tworzenia odzieży zostały wielokrotnie doceniane prestiżowymi nagrodami. Od samego początku dbamy zarówno o styl, jak i poczucie wyjątkowości wszystkich naszych klientów. Dlatego też w każdym salonie możesz liczyć nie tylko na bogaty wybór odzieży męskiej wysokiej jakości, ale i profesjonalne doradztwo w doborze stylizacji skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb.

Eleganckie garnitury – Łuków salon Recman

To właśnie z myślą o komforcie naszych klientów, stale rozbudowujemy liczbę salonów. Łuków jest miastem, gdzie sklep Recman pojawił się już w 2009 roku. Niedawno odchodziliśmy więc 10 urodziny! W tutejszym salonie z łatwością wybierzesz elegancki garnitur na specjalne okazje jak ślub, formalne przyjęcie biznesowe, uroczysty bal czy studniówkę. Wśród licznych kolekcji nie brakuje również modnych smart casualowych garniturów oraz marynarek odpowiednich do codziennych zestawień biznesowych. Sklep oferuje również wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria, w których doborze chętnie pomoże doświadczona i dobrze przeszkolona obsługa.

Nie tylko garnitury – Recman Łuków

Recman Łuków to miejsce, gdzie klienci wracają nie tylko po garnitury. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się eleganckie koszule, spodnie oraz różnorodne marynarki. Warto zwrócić uwagę na stylowe obuwie, czy wszelkie niezbędne do stylizacji dodatki tak jak: krawaty, muchy albo szelki. W sezonie jesienno-zimowym dużym zainteresowaniem cieszą się również ciepłe kurtki, skrojone do garniturów płaszcze, miękkie szaliki, czapki oraz skórzane lub wełniane rękawiczki.

Recman w Łukowie zaprasza

Jeśli zatem interesują cię wysokiej jakości garnitury, koniecznie odwiedź nasz salon w Łukowie. Przypominamy, że mieści się on w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego 1. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11-18 oraz w soboty od godz. 10. do 15. Nie tylko po garnitury i marynarki, ale także typowo casualowe elementy męskiej garderoby.

Nasze salony