0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Kutno

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Recman – Kutno

Salon Recman w Kutnie ulokowany jest w narożnej kamienicy znajdującej się przy Placu Piłsudzkiego w na rogu ulic Królewskiej i Berka Joselewicza. Jest to ścisłe centrum miasta, ulokowane tuż przy malowniczym rynku. Jeżeli chcemy się tu dostać za pomocą komunikacji miejskiej, wystarczy wysiąść na którymś z przystanków przy ulicy 29 Listopada lub Norberta Barlickiego, a następnie przejść na Berka Joselewicza, aby bez żadnych problemów trafić do salonu Recman w Kutnie. Tuż przy kamienicy znajduje się kilka miejsc parkingowych umożliwiających pozostawienie samochodu na czas wizyty w salonie.

Ponadczasowa marka Recman

Recman to polska firma odzieżowa istniejąca na rynku od ponad 35 lat i specjalizująca się przede wszystkim w szyciu eleganckich garniturów. Obecnie w ofercie znajdują się również koszule, kurtki lub płaszcze i wszelkie akcesoria nadające mężczyźnie odpowiedniego stylu oraz stopnia formalności jak np. skórzane buty, paski, krawaty, muchy, bielizna czy dodatki sezonowe. Aby wybrany przez klienta ubiór był idealnie dopasowany do jego sylwetki i preferencji, niemal wszystkie salony znajdujące się na terenie Polski oferują na miejscu drobne przeróbki krawieckie.

Salon Recman Kutno – garnitury dla panów w każdym wieku

Recman jest marką kojarzoną z dobrej jakości modą męską, dostępną na każdą kieszeń. I chociaż garnitury oraz związane z nimi dodatki (krawaty i muchy, spinki, paski, odpowiednie obuwie itp.) stanowią ogromną część naszej oferty, tak można u nas dostać również inne elementy męskiej garderoby.

Oznacza to, że w salonach Recman dostępne są nie tylko gotowe zestawy garniturowe o różnym stopniu formalności, lecz także ubrania, dzięki którym każdy mężczyzna może samodzielnie skomponować własny zestaw skoordynowany. Koszule, spodnie, marynarki, kamizelki, swetry, buty, a także eleganckie kurtki oraz płaszcze – wszystkie te produkty oraz wiele innych modnych i stylowych dodatków znajdziecie właśnie w salonie Recman Kutno.

Nie tylko garnitury – Kutno Recman

Recman to jednak nie tylko marka znana z eleganckiej męskiej odzieży uszytej z najwyższej jakości materiałów. W każdym naszym sklepie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu szeroko rozumianej mody – komponowania stroju, dobierania materiałów, krojów oraz kolorów, a nawettworzenia własnego, unikalnego stylu. Umożliwiamy również wykonywanie krawieckich przeróbek zakupionych u nas ubrań, jeśli tylko jest to konieczne jak np. skrócenie lub zwężenie spodni

Dlatego jeżeli jesteście z Kutna lub okolic i potrzebujecie mniej, lub bardziej formalnego męskiego ubioru na każdą okazję jak np. studniówka, wesele albo formalne przyjęcie to salon Recman usytuowany na Placu Piłsudskiego 7 jest właśnie tym miejscem, do którego warto się udać w pierwszej kolejności!

Nasze salony