0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł

Recman Krosno

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Krosno

Stylowe garnitury (ślubne i wizytowe), eleganckie kamizelki, klasyczne marynarki, ciekawe dodatki dla mężczyzn – to właśnie z mody męskiej słynie marka Recman. Krosno, położone w województwie podkarpackim, to miasto, w którym znajdziesz wyjątkowy sklep z garniturami. Krosno, a dokładniej lokal przy ul. Bieszczadzkiej 29/N–52 w galerii Vivo, oferuje szereg udogodnień dla klientów Recman. Po pierwsze: profesjonalne doradztwo, czyli wspierającą obecność specjalistów podczas zakupów, służących radą i znających się doskonale na współczesnych trendach. Po drugie: możliwość odbioru produktów zamówionych online w sklepie – do Recman zawsze masz po drodze. Po trzecie: spersonalizowaną usługę szycia na miarę.

Szycie na miarę to propozycja od marki Recman – specjalistów w dziedzinie tworzenia garniturów, dopasowanych w każdym calu do konkretnego mężczyzny. Nie możesz znaleźć garnituru, który odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby? Szukasz naprawdę wyjątkowej propozycji, która będzie pasować do sukni Panny Młodej i charakteru przyjęcia? Nie wiesz, co założyć na awans w pracy lub studniówkę? Jesteśmy w naszych salonach specjalnie dla Ciebie. Od momentu wyboru materiału, przez przymiarki, aż po odbiór gotowego garnituru w przeciągu trzech–sześciu tygodni.

Dlaczego Recman jest postrzegany jako gwarancja jakości? Za polską marką stoi ponad 35 lat doświadczenia. Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu Recman jest jedną z największych firm odzieżowych w Polsce. Z roku na rok kolekcje trafiające do sprzedaży stają się coraz bardziej rozbudowane i zaspokajają gusta eleganckich panów. Mamy tu na myśli zarówno ultra casualowe stylizacje, osadzone w trendach dodatki męskie, jak i główny wyróżnik marki – garnitury. Krosno wraz z naszymi doradcami czeka na Ciebie.Nasze salony