0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Recman Giżycko

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Recman Giżycko

Salon Recman w Giżycku znajduje się na ulicy Warszawskiej 6/2, naprzeciwko skrzyżowania z ulicą Kętrzyńskiego. To ścisłe centrum tego miasta i jego główna ulica handlowa, na którą można się dostać chociażby liniami 1, 2, 4, 6 czy 11. Poza tym w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu znajduje się centrum handlowe „Batory” z kilkudziesięcioma miejscami parkingowymi, więc dojazd własnym samochodem do salonu Recman w Giżycku również nie powinien być problemem.


Salon Recman w Giżycku – garnitury i galanteria skórzana dla mężczyzn

W salonie Recman w Giżycku można znaleźć odzież wykonaną z materiałów najwyższej jakości, zaprojektowaną przez rodzimych twórców mody męskiej. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz wygodnych garniturów na lato, wełnianych marynarek na zimę czy też stylowych kompletów na ślub lub studniówkę – bez problemów znajdziesz je w naszej ofercie.


Sprzedajemy również typowo casualowe ubrania i dodatki, takie jak wysokiej jakości bieliznę, skarpety na każdą okazję (również mniej formalną), podkoszulki na każdą porę roku, a także koszule oraz swetry o różnych krojach, kolorach i z różnych materiałów.


Warto także dodać, że oferujemy możliwość przeróbek krawieckich. Poza tym w naszych salonach – tak w Giżycku, jak i w każdym innym mieście – można odebrać dowolne zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym.


Dlatego jeśli mieszkasz w Giżycku lub w okolicy tego malowniczego miasta i planujesz zakup dobrego garnituru, zdecydowanie powinieneś odwiedzić salon Recman znajdujący się na ulicy Warszawskiej 6/2.


Nasze salony