0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Recman Augustów

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Recman w Augustowie znajduje się w ścisłym centrum miasta na ulicy 3 Maja, nieopodal skrzyżowania z Mostową, kilkadziesiąt metrów od Rynku Zygmunta Augusta. Lokalizacja w tym miejscu  gwarantuje dobry dojazd do sklepu Recman w zasadzie z każdego miejsca w Augustowie, zarówno samochodem, jak i komunikacją autobusową – liniami nr 0, 1 oraz 2.


Co można kupić w salonie Recman w Augustowie?


Salon Recman w Augustowie ma do zaoferowania swoim klientom zarówno doskonałej jakości garnitury męskie, jak i szeroko rozumianą modę męską. W naszym sklepie znajdziecie Państwo garnitury – tak formalne, jak i casualowe – a także wszystkie ubrania i dodatki, który elegancki mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie.


Naszym klientom oferujemy marynarki, kamizelki oraz spodnie, a także koszule o przeróżnych fasonach i kolorach, oczywiście z najlepszych, także naturalnych materiałów. Do tego można u nas znaleźć skórzane buty na każdą uroczystość oraz elegancką galanterię skórzaną. Panowie, którzy zdecydują się na zakupy w naszym sklepie, będą również mieli możliwość wyboru spośród całej gamy swetrów, kurtek oraz podkoszulków na każdą porę roku. Oferujemy też męską bieliznę uszytą z naturalnych tkanin, a także dodatki i akcesoria, bez których żaden elegancki mężczyzna się nie obejdzie – krawaty, muchy, rękawiczki, poszetki, szelki czy gustowne torby. A to oczywiście wciąż nie są wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.


Poza tym panowie decydujący się na zakupy w sklepie Recman – w Augustowie, jak i w każdym innym mieście – mogą liczyć na profesjonalną pomoc w doborze ubrań i odpowiednich dodatków. Co więcej, w naszych sklepach można również odebrać produkty zamówione wcześniej w sklepie online.


Dlatego jeżeli mieszkacie w Augustowie lub okolicach i poszukujecie dobrego garnituru na ślub, studniówkę, egzamin czy do pracy, sprawdźcie ofertę sklepu Recman. Zapraszamy!


Nasze salony