0,00 zł 0

801 403 403

Skarpetki w prezencie i darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Kariera Doradca Klienta (Płock)

OPIS STANOWISKA:

Stabilna praca w salonie odzieżowym na odpowiedzialnym stanowisku. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa klienta.
  • Dbałość o ekspozycję produktów, wygląd i wizerunek salonu.
  • Praca z towarem zgodnie ze standardami marki.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Obsługa kasy fiskalnej, komputera oraz terminala płatniczego.

WYMAGANIA:

Zostaną określone podczas rozmowy rekrutacyjnej
W tytule wiadomości prosimy o wpis: Doradca Klienta (Płock).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@recman.pl. w tytule wiadomości umieszczając nazwę stanowiska. Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych zawartych w CV w celu przeprowadzenia i udziału w procesie rekrutacji prowadzonego przez Recman Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 112E.

Administratorem danych osobowych jest Recman Spółka z ograniczoną  odpowiedzialnością.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko. Prosimy o zapoznanie się z przysługującymi Pani/Panu uprawnieniami oraz pełną treścią obowiązku informacyjnego pod linkiem Obowiązek informacyjny