0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Kariera Konstruktor Odzieży

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dla prestiżowej marki odzieżowej posiadającej sieć salonów w całej Polsce, dołącz do zespołu. Recman poszukuje kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko:

Konstruktor odzieży

Miejsce pracy: Suwałki

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z projektantem i technologiem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
  • Opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej wyrobów odzieżowych
  • Wykonywanie form i szablonów elementów wyrobów odzieżowych
  • Przygotowywanie konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży
  • Kontrolę wzorów pod względem konstrukcyjnym i jakościowym
  • Analiza trendów obowiązujących w modzie męskiej ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktycznej znajomości zasad konstrukcji i stopniowania odzieży
  • Bardzo dobra znajomość zasad kroju i szycia

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zniżki na zakupy w salonach Recman
  • Świadczenia dodatkowe – m.in. dofinansowywany pakiet Multisport

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@recman.pl Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Recman zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).