<![CDATA[Akademia Dobrego Stylu]]> Fri, 14 Jun 2024 00:34:45 +0000 hourly 1 <![CDATA[Co to są chinosy? Jak nosić spodnie typu chino?]]> Thu, 14 Mar 2024 15:20:00 +0000 <![CDATA[Detale w stylizacji – na co powinien zwrócić uwagę elegancki mężczyzna?]]> Thu, 13 Apr 2023 10:02:00 +0000 <![CDATA[Męska szafa kapsułowa – sposób na garderobę idealną?]]> Wed, 12 Apr 2023 17:02:00 +0000 <![CDATA[Szelki (podwiązki) do koszuli – czym są i jak je nosić?]]> Fri, 17 Feb 2023 10:19:00 +0000 <![CDATA[Wypożyczanie garnituru – wszystko co musisz wiedzieć]]> Mon, 13 Feb 2023 17:10:00 +0000 <![CDATA[Plecak męski – jaki pasuje do eleganckich stylizacji?]]> Wed, 08 Feb 2023 10:02:00 +0000 <![CDATA[Kaszkiet męski – czy pasuje do eleganckich stylizacji? Jak go nosić?]]> Tue, 07 Feb 2023 20:34:00 +0000 <![CDATA[Sztruks – co to za materiał? Jak go nosić?]]> Mon, 19 Dec 2022 09:51:00 +0000 <![CDATA[Kurtka czy płaszcz? Czym kierować się podczas zakupu?]]> Fri, 02 Dec 2022 09:41:00 +0000 <![CDATA[Szelki i pasek jednocześnie – czy można je łączyć?]]> Thu, 13 Oct 2022 08:24:00 +0000