0,00 zł 0

801 403 403

DARMOWA DOSTAWA do ponad 70 salonów w Polsce!

Historia marki Recman

Od ponad 30 lat dokładamy wszelkich starań, aby odzież i akcesoria, które oferujemy naszym Klientom, były wytwarzane z najwyższej jakości tkanin, z precyzją wykończenia każdego detalu. Nowoczesna elegancja i wygoda to wartości, które gwarantują sukces naszej marki. Życzę udanego odkrywania Męskiego Kodu Ubioru w naszych salonach i dziekuję Klientom, którzy już docenili jakość wyrobów sygnowanych znakiem Recman.

Roman Tulwin

 

 

MĘSKI KOD UBIORU

 

Recman to renomowany symbol elegancji, wygody i męskiego stylu. Projektujemy wyróżniającą się markową odzież, zgodnie z najnowszymi kierunkami stylistycznymi. Jesteśmy cenioną polską marką, która cieszy się rosnącym zaufaniem zarówno wśród Klientów, jak i wśród specjalistów z branży odzieżowej. Firma Recman została w 2011 roku uhonorowana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej certyfikatem "Polish Product" w kategorii Firma Roku za dynamiczny rozwój oraz stabilną pozycję na polskim rynku.

 

 

POLSKA MARKA ŚWIATOWA JAKOŚĆ

 

Historia sukcesu marki sięga roku 1986. Ponad ćwierć wieku temu zatrudnialiśmy jedną osobę. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową, jedną z największych w Polsce. Obecnie produkujemy rocznie ponad 70 tysięcy garniturów, dzięki zaangażowaniu kilkuset doświadczonych pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Wkrótce męska odzież marki Recman zawita również na wymagające rynki zagraniczne.

 

 

SZTUKA TWORZENIA

 

Stylowy garnitur pasuje idealnie w każdej sytuacji. I taka jest właśnie odzież Recman. Nasz kreatywny zespół doświadczonych projektantów i konstruktorów ma na uwadze przede wszystkim unikatowy i wygodny krój oraz najwyższą jakość wyselekcjonowanych tkanin. Liczy się precyzja i perfekcja wykonania każdego detalu. Efektem wielogodzinnej pracy utalentowanych twórców jest bogata gama niepowtarzalnych modeli wchodzących w spójne kolekcje.

 

 

NIE TYLKO DLA KOLEKCJONERÓW

 

Uważnie obserwujemy zmieniające się światowe trendy, uwzględniając je w najnowszych, oryginalnych kolekcjach. Dominujące wzory i fasony modne w Nowym Jorku, Paryżu, czy Mediolanie, odnajdziecie Państwo również w naszych salonach. Garnitury i marynarki Recman szyte są z wysokogatunkowych materiałów, co znacząco podnosi komfort ich noszenia. Wśród bogatego asortymentu posiadamy także cenione przez Klientów koszule, spodnie, swetry, bluzy, płaszcze i kurtki, bieliznę, stylowe obuwie oraz wyszukane akcesoria w postaci perfum, męskiej biżuterii i modnych toreb.

 

 

MISTRZOWSKA FORMA

 

Tenis, jak żaden inny sport, wymaga od zawodników elegancji i wyczucia stylu, również poza kortem. Mając to na uwadze marka Recman od 2011 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Dzięki temu polscy sportowcy rywalizujący z najlepszymi rakietami świata mogą świętować zwycięstwa w mistrzowsko skrojonych garniturach Recman.

 

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Polish Producy

W 2011 roku Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wyróżniło nas certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku.

Retail Marketing Awards

W 2012 roku salon Recman w Manufakturze zajął III miejsce w Konkursie Retail Marketing Awards za Najlepszy Sklep w Branży Mody.

Newsweek

Laureat Rankingu Newsweek Polska Firmy Rodzinne Roku 2012.

Gazela Biznesu

Czterokrotne z rzędu wyróżniono nas nagrodą - Gazela Biznesu.

Fashion Website Awards

II miejsce w konkursie Fashion Website Awards na najlepszą stronę internetową w branży mody.

Retail Marketing Awards

W 2015 roku salon Recman w M1 Marki zajął II miejsce w konkursie Retail Marketing Awards na Najlepszy Sklep w Branży Mody.

KOGO WSPIERAMY?

Pzn Recman wspiera Polski Związek Niewidomych.
Mam Marzenie Recman wspiera fundację Mam Marzenie.

Recman Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 112 E

16-400 Suwałki

Magazyn Recman.pl

ul. Łąki 33

05-250 Radzymin